Chcesz zorganizować rejs lub wydarzenie na pokładzie? Skontaktuj się z nami!
+48 518 276 343
Chcesz zarezerwować miejsce na rejsie (lipiec-sierpień)? Kontakt do załogi:
+48 881 078 327
Interesują Cię możliwości reklamy na jachcie i współpracy? Napisz do nas:
Zobacz nas na Instagramie!
  • Płyniemy do Trójmiasta na pełnych żaglach! ⛵⚓ Zapraszamy na rejsy już w ten weekend #wavestamaria #katamaran #sailing #adventurebegins #trojmiasto #sopot #tricity #wavestamaria
  • Do zobaczenia już niedługo ⛵⚓ #stamaria58 #yacht #sailing #sailinglife #trójmiasto #wavestamaria #tricity #gdansk #sopot
  • Catering na pokładzie Sta Marii? @correzegdansk dba o to, żeby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości 👑🍣 #stamaria58 #sailing #sailinglife #sopot #waves #sea #yacht #trojmiasto
  • Czekamy na wiosnę i pierwsze rejsy! #sailing #sailor #yacht #stamaria58 #sopot #sailinglife #water

Rejs katamaranem Wave 58 St. Maria to atrakcyjna i ciekawa forma spędzania wolnego czasu, a także sposób na uatrakcyjnienie spotkań - biznesowych i rodzinnych.

POZNAJ SANTA MARIĘ

Od lat na wodach Zatoki Gdańskiej organizujemy prestiżowe eventy, takie jak imprezy integracyjne i spotkania biznesowe, uszyte na miarę nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół specjalizuje się  w kompleksowej organizacji imprez żeglarskich. Dzięki doświadczonej załodze, oraz profesjonalnej obsłudze,  oferujemy najwyższy poziom usługi. Specjalnie dla Państwa opracujemy jej scenariusz i będziemy czuwać jej realizacją.

CATERING NA POKŁADZIE

We współpracy z restauracją Correze przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cateringową.

W zależności od wymagań naszych gości, możemy serwować na pokładzie drobne przekąski, zimne bufety, a także ciepłe dania, dostosowane do gości.

Zarówno potrawy, jaki i drinki podawane są przez doświadczonych barmanów i kelnerów.

Dla najbardziej wymagających mamy także ofertę live cooking, która dodatkowo podniesie wyjątkowość imprezy i zachwyci zaproszonych gości.

Nasz zespół doradzi jak dopasować catering do długości rejsu oraz przygotuje ofertę dopasowaną do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.

Poznaj Sta Marię | Rejsy na katamaranie Wave 58 Sta Maria