Eventy

Rejsy katamaranem Wave 58 to atrakcyjna i ekskluzywna forma spędzania czasu, która zadowoli nawet najbardziej wymagających.  Na naszym katamaranie
s/y Sta Maria realizujemy na Bałtyku rejsy, eventy, spotkania biznesowe dostosowane do potrzeb zainteresowanych firm i osób prywatnych.
W żegludze dziennej na pokładzie naszego katamaranu możemy ugościć aż 22 osoby. Niezależnie od miejsca startu jesteśmy w stanie zorganizować catering oraz odpowiednią oprawę multimedialną i dostosować trasę rejsu do założeń jego uczestników.

Rejsy  to doskonały sposób na uatrakcyjnienie imprezy firmowej lub integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Znakomita szkoła pracy zespołowej, intensywna dawka morskiej przygody, skuteczna integracja oraz nauka efektywnej współpracy, które będą miały przełożenie na strefę zawodową.

Nasz zespół specjalizuje się  w kompleksowej organizacji imprez żeglarskich. Dzięki doświadczonej załodze oraz profesjonalnej kadrze pracowników oferujemy najwyższy poziom obsługi.

Lubimy wyzwania, ale najważniejsze są dla nas komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja klienta. Specjalnie dla Państwa opracujemy strategię i scenariusz imprezy. W zależności od oczekiwań wykorzystamy rozwiązania nietypowe lub konwencjonalne. Zachęcamy do zapoznania się
z propozycjami gotowych rozwiązań. Oferujemy wachlarz popularnych i sprawdzonych scenariuszy, bogatych w atrakcje,imprez integracyjnych.

Proponujemy Państwu sport na najwyższym poziomie. Żeglarstwo zawiera elementy team building, a także sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w grupie. Wszystko po to, by osiągnąć zamierzone cele w miłej atmosferze.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, proponujemy obszerną paletę opcji dodatkowych. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zorganizować wiele atrakcji dodatkowych, w tym między innymi:
– Catering (od drobnego poczęstunku po life cooking)
– Wakeboarding/waterskiing (max. 4 os./godz)
– Parasailing (max 6 os./godz.)
– Skutery wodne
– Animatorów/Przewodników
– Wynajem oraz organizacja eventów na plaży w Sopocie(0,6 ha powierzchni, z pełną infrastrukturą)